Centrumkonferencyjne

 

Salekonferencyjne

Stefan Batory posiada w pełni wyposażone centrum konferencyjne dla 160 osób. Na trzech pokładach mieści restaurację, przestrzeń konferencyjną
i kawiarnię z tarasem widokowym. Goście oglądają okolicę z wysokości ponad 9 metrów nad lustrem wody.

Restauracja posiada zaplecze kuchenne mogące obsłużyć jednocześnie do 160 osób, VIP room na dolnym pokładzie może pomieścić nawet do 40 gości, natomiast na pokładzie środkowym znajduje się duża sala wielofunkcyjna.

Do Państwa dyspozycji pozostaje bogate wyposażenie multimedialne. Każde pomieszczenie na pokładzie C.C. Stefan Batory posiada sprzęt wideo oraz pełne nagłośnienie. Sala konferencyjna, dzięki ukrytemu w suficie ekranowi z projektorem i automatycznym roletom, w kilka sekund zamienia się w kino.

VIP room ze wzbogaconym zapleczem audio i wideo stanowi wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych i prywatnych. Statek posiada ponadto własną sieć Wi-Fi dostępną dla każdego gościa. Dzięki tym udogodnieniom możemy dostosować salę konferencyjną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne zestawy menu, które zostały skomponowane z myślą o potrzebach uczestników konferencji i szkoleń. Na życzenie naszych gości oferujemy również opracowanie indywidualnych zestawy menu, dostosowanych do wymagań organizatorów i charakteru organizowanego u nas spotkania.


 

ceny

Ceny wynajmu poszczególnych sal oraz przerw kawowych ustalane są indywidualnie. Istnieje możliwość negocjacji cen.
Aby uzgodnić warunki usługi, prosimy o kontakt.

 

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

 

Przerwykawowe

Serwowane na statku Batory przerwy kawowe składają się ze zdrowych, pożywnych i efektownych przekąsek oraz napojów. Nasze propozycje gwarantują błyskawiczny zastrzyk energii dla uczestników spotkań. Polecamy przerwy kawowe tradycyjne lub nietypowe, dostosowane do okazji i potrzeb każdego klienta. Wszystkie skomponowane w klimacie morskim: np. bosmańska, kapitańska.